O firmě

Beauty koncept je společnost , která funguje na českém,slovenském a německém trhu již od roku 2008. Spolupracujeme s význámnými společnostmi, které vyrábějí technologie a přípravky pro Wellness centra, Beauty centra, rehabilitační a masérská centra a fitness. Specializujeme se na prodej a servis přístrojové techniky a školení odborníků. Mezi naše spolupracovníky patří inovátoři z významných světových firem a lékaři zaměřující se na estetickou medicínu. Spolupracujeme s Unií fyzioterapeutů, Unií kosmetiček, lékaři různých specializací, fyzioterapeuty, maséry a dalšími.

Cílem naší práce je dlouhodobá spolupráce, marketingová a odborná podpora. Našim klientům technologie nejen prodáváme, ale zejména poskytujeme profesionální podporu a školení, jak v odborné rovině, tak marketingové sféře. Ke každé zakoupené technologii je samozřejmostí školení, certifikát o zaškolení a potřebná certifikace. Vše v ceně technologie.

Každoročně se naši odborní konzultanti účastní největších světových výstav Cosmoprof Bologna, Cosmoprof Hong Kong a Beauty Las Vegas. Najdete nás take na výstavách v České a Slovenské republice. Současně pořádáme předváděcí akce, konference a další akce pro klienty.

Všechny nabízené technologie můžete vyzkoušet v našem vzorovém studiu Na Praze 4. Referenční studia naleznete v Praze, Brně, Benátkách nad Jizerou, Plzni, Berouně, Bratislavě a dalších místech.

Prodejem technologie naše spolupráce s klietem začíná. Věnujeme velkou péči postprodejní spolupráci.Klient je pro nás partner, který od nás získá nejen technologie, ale také informace a dlouhodobou podporu. Naše školitelka je vždy k dispozici pro telefonické konzultace a podporu.

Nabízíme:

  • individuální přístup - pomůžeme Vám vybrat z naší široké nabídky nejvhodnější přístroje pro Vaše studio dle Vašeho profesionálního zaměření, ekonomického růstu a Vašich finančních možností
  • V ceně přístrojů je zahrnuta, doprava, instalace, zaškolení personálu a vystavení certifikátu
  • Jsme vyškoleni v zahraničí přímo u výrobců přístrojů a máme mnohaleté zkušenosti a praxi
  • K přístrojům dodáváme videoprezentaci, prezentaci a  podklady pro reklamu
  • Jsme Vám pro Vaše dotazy 24 hodin k dispozici on-line
  • Poskytujeme záruční a pozáruční servis s možností zapůjčení náhradního přístroje po dobu opravy
  • Veškeré přístroje mají CE značku, jsou schváleny pro užití v lázeňských provozech, rehabilitačních, masérských a beauty studiích a v kosmetických salonech, splňují veškeré právní předpisy vyžadované evropskými normami

Těšíme se na Váš zájem


Ing. Monika Dvořáková

Jednatelka společnosti